Start / Kontakt

Kontakt

Du är alltid välkommen att kontakta oss om allt som rör rekrytering eller konsulttjänster.

Nästa sektion

Vårt team

Är eller vill du bli konsult, kandidat eller kund? Hör av dig eller kom upp till oss på en kopp, eller så tar vi en promenad.

Eric Mannheimer

Humanistisk civilekonom med lång erfarenhet av tjänsteförsäljning och ledarskap. Hans röda tråd är människor och affär.
Uber Rating: 4.88

+46 70 629 68 08
eric.mannheimer@aliby.se
Twitter

Michaela Wahlberg

Statsvetaren som skulle rädda världen innan hon kom fram till att matchningen mellan människor och skapandet av lösningen var hennes drivkraft.

+46 70 493 48 29
michaela.wahlberg@aliby.se
Twitter

Lars Ohlson

PA ekonom och före detta elitgymnast. Han har arbetat med rekrytering av specialister och chefer i över 20 år.
Uber Rating: Åker med andra

+46 70 588 81 75
lars.ohlson@aliby.se

Johan Persson

En ödmjuk kampsportare som har stor erfarenhet av rekrytering och ledarskap. Hans intresse för nätverk skapar bra förutsättningar för mänskliga relationer och affärer.

+46 72 155 33 33
johan.persson@aliby.se

Sara Snabb

Hon reser till när och fjärran inklusive Timbuktu, men kommer alltid tillbaka. På Aliby är Sara alltid på helt rätt plats att hjälpa företag att nå sina mål.

+46 73 554 53 65
sara.snabb@aliby.se

Omar Burazerovic

Passionerad flugfiskare och Göteborgs meste (och ödmjukaste) rekryteringskonsult 🙂

+46 72 889 74 41
omar.burazerovic@aliby.se

Sonny Stillkvist

Sportklättraren som tar sig upp via väggen och ner med mountainbike. Strategen som ser till att utvecklingen av IT affären och infrastrukturen blir både enkel och spännande. Med Sonnys hjälp klättrar alla mot nya höjder.

+46 70 525 43 43
sonny.stillkvist@aliby.se

Marie Wiklund

Marknadsekonom med stor passion för ledarskap och människor. Drygt 20 års erfarenhet från IT branschen i olika ledande roller.

+46 70 215 25 40
marie.wiklund@aliby.se

Linnea Bolinder

Passionerad skidåkerska och rekryteringskonsult som brinner för service och relationer!

+46 73 731 08 99
linnea.bolinder@aliby.se

Erik Fohlin

Fotbollsspelare med stark tro på teamwork och samspelet mellan människa och teknik som kan skapa förutsättningar för framgång och tillväxt i moderna organisationer.

+46 70 048 57 94
erik.fohlin@aliby.se

Aliby Consulting Group AB

 

info@aliby.se | 559140-8157

Stockholm

United spaces
Klarabergsviadukten 63
111 64 Stockholm

Öppna i Google Maps.

Göteborg

United Spaces
Östra Hamngatan 16
411 09 Göteborg

Öppna i Google Maps.

Malmö

United spaces
Nordensköldsgatan 24
211 19 Malmö

Öppna i Google Maps.

Kontaka oss


CV/Konsultprofil
BifogaLänka